Moderná jazyková škola Čadca

...efektívnosť, flexibilita, ústretovosť...

Meno a priezvisko:
Email:
Telefón:
Druh kurzu:
Poznámka:

Referencie

Profesionálny, ústretový prístup, kvalitný spôsob výučby! Určite doporučujem jazykovku Juliette.
My sme veľmi spokojné.

Veronika Koperová s dcérou Sárou
Reštaurácia Del Nicky


 V jazykovej škole Juliette sa učím nemecký jazyk. Výučba jazyka prebieha na vysokej profesionálnej úrovni v príjemnom, modernom a útulnom prostredí pri kávičke. Ochota a pedagogický prístup našej sympatickej a priateľskej lektorky Mgr. Cabukovej nás vždy dokáže motivovať a povzbudiť. Začínala som s jazykom i v iných jazykových školách, ale po čase som to vzdala. Tu som už druhý rok a nechystám sa štúdium ukončiť. Som veľmi spokojná a všetkým vrelo odporúčam vyskúšať jazykovú školu Juliette.

Ing. Lenka Markuljaková


Profesionálny a milý prístup zakladateľky jazykovej školy p. Cabukovej dotvára vkusné a príjemné prostredie.
Hodiny výuky nemeckého jazyka sú pre mňa i vďaka týmto skutočnostiam vnímané veľmi pozitívne. Ďakujem, rada sa u Vás vzdelávam.

 Saksonová Jana, Mgr.
cestovná agentúra Slnovrat


Kurz nemeckého jazyka som začal navštevovať z pracovných dôvodov ako aj z dôvodu prehĺbenia svojich jazykových vedomostí. Po telefonickom dohovore, úvodnej komunikácii a zoznámení sa s mojou budúcou lektorkou som bol pozvaný na úvodnú hodinu, kde sa overili moje vedomosti a podľa toho som mohol napredovať v učení. Keďže som chcel intenzívnejší kurz, tak som začínal sám a po pár hodinách bol ku mne priradený ďalší klient, s ktorým sme si super sadli a navzájom sa vieme dopĺňať. Hodiny sú zaujímavé, zábavné a je cítiť napredovanie. Keďže pracujem, na hodiny môžem prísť až v neskorších popoludňajších hodinách, v čom sa mi taktiež vyšlo v ústrety a všetko sa dá v pohode stíhať. Priestor je príjemný a je tu dostatok miesta aj pre väčšie skupiny. Jediné malé mínus je občasný hluk z cesty, ale tomu sa už dnes asi nevyhneme a určite to nezmení môj názor, že štúdium nemeckého jazyka je tu príjemné, s napredovaním a určite v ňom budem pokračovať i naďalej.

 Ing. Róbert Kubiatko


 Jazykovú školu Juliette navštevujem od februára 2015 – nemecký jazyk, nakoľko som sa pôvodne chcela naučiť základy tohto jazyka (keďže maturitu som mala z angličtiny a druhý jazyk na strednej škole som mala francúzsky) s tým, že budem chodiť na 3-mesačný kurz. Vzhľadom na príjemný prístup a vysokú profesionalitu, príjemné prostredie a dobrú formu vyučovania a vysvetľovania, pokračujem vo výučbe tohto jazyka stále. Tak, ako je to v motto tejto školy, jazyk sa stal pre mňa záľubou.

Martina Gavláková


V jazykovej škole Juliette chodím na individuálny kurz nemčiny, som veľmi spokojný s úrovňou aj flexibilitou, pomer cena/kvalita je bezkonkurenčný. Odporúčam.

 Ing. Ľuboslav Ďurica


Dcéra navštevuje kurz angličtiny už 4 roky, som veľmi spokojná s tým, ako napreduje a najmä s tým, že v škole má z angličtiny samé jednotky. Ďakujem.

 Mgr. Alena Nemcová


 

Sme veľmi spokojní, aký prístup je k našim deťom, čo sa týka nemeckého a anglického jazyka, aj ich to baví a veľa sa naučili. Už tu máme 2 deti a určite tu dáme i naše tretie.

Martin Najdek
Meditechservis


 

 

 

galeria ikonka

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby