Milí naši klienti,

nesmierne nás teší, že od 08.06.2020 opäť obnovujeme pri dodržaní všetkých nariadení mimoškolské vzdelávanie i tých najmenších detí a rovnako máme radosť, že sa tešia nielen Vaše deti (ako ste nám avizovali), ale obnova vzdelávania potešila i dospelých klientov, ktorí sa chcú vzdelávať i počas leta, nakoľko cítia veľkú absenciu jazyka po takmer 3 mesiacoch, kedy osobné vzdelávanie nebolo možné vykonávať.

Mimoškolské vzdelávanie detí bude prebiehať do 30.06.2020. Nakoľko nie je možné do uvedeného termínu absolvovať všetky zvyšné hodiny a deťom leto samozrejme nechceme zobrať, sú pre Vás pripravené atraktívne možnosti uplatnenia zvyšnej sumy za nerealizované hodiny.

Nakoľko si vážime každého klienta, som toho názoru, že by bolo neférové oznámiť len jeden spôsob ukončenia, a preto Vám dávam do pozornosti 2 možnosti, ktoré Vás, pevne verím, potešia. Na výber je medzi zľavou vo výške zvyšnej sumy na úspešný detský jazykový letný tábor alebo obľúbenou letnou jazykovou škôlkou (na výber z 3 termínov v oboch prípadoch) alebo prenesenie zvyšnej sumy do nového školského roka 2020/2021. Organizačné pokyny ku každému kurzu dostal/dostane každý klient formou SMS. Prosím rodičov, aby nám pri prvom stretnutí odovzdali vyplnené tlačivo, ktoré nájdete tu. Pevne verím, že spoločnou snahou dospejeme k obojstrannej spokojnosti a spoločne zvládneme následky tohto neľahkého obdobia.

Jazykové vzdelávanie nie je zbytočné v nijakom období, rovnako je veľmi dôležité opätovné začlenenie detí do kolektívu, je jedno, v akom období, ak v ňom dlho nemohli byť, pretože pre svoj zdravý psychický vývoj potrebujú aj rovesníkov. Určite ste to videli i mnohí z Vás na Vašich deťoch, ako sa tešili na návrat do školy (samozrejme tí mladší:)) už len kvôli kamarátom.

Veľmi sa na Vás všetkých tešíme, v júni, počas leta v rámci tábora a škôlky... zopakujeme aj cudzí jazyk, aj zažijeme množstvo zábavných a športových aktivít. Na ostatných sa budeme tešiť v novom šk. roku a ja osobne si myslím, že po toľkej absencii školy bude mimoškolské jazykové vzdelávanie vyhľadávať pre svoje deti oveľa viac rodičov. Sme tu pre Vás.

Prajem Vám veľa zdravia, pohody a ako mama Vám prajem pevné nervy, veľa kreativity a trpezlivosti:)

S úctou
Mgr. Júlia Cabuková