Moderná jazyková škola Čadca

...efektívnosť, flexibilita, ústretovosť...

Meno a priezvisko:
Email:
Telefón:
Druh kurzu:
Poznámka:

O nás

Jazykové centrum začalo svoju činnosť v marci 2006.
Hlavnou náplňou jazykového centra je špecializácia na nemecký jazyk vo všetkých oblastiach.
Okrem výuky nemeckého jazyka vedieme výuku anglického, francúzskeho a ruského jazyka v polointenzívnych a intenzívnych kurzoch, zameraných na získanie medzinárodných certifikátov, štátnych a maturitných skúšok.


Zameriavame sa na dospelých, študentov a tínedžerov – na začiatočníkov, mierne pokročilých, stredne pokročilých a pokročilých. Špeciálnu pozornosť venujeme deťom od 3 rokov, pre ktoré je starostlivo a zodpovedne vytvorené prostredie na výuku jazyka hravou formou s občerstvením.


Okrem všeobecnej výuky jazykov sa špecializujeme i na výuku jazyka pre opatrovateľky, odbor kuchár-čašník, obchodnú komunikáciu, zameriavame sa na 9.ročníky ZŠ, ktoré jazykovo pripravuje na nástup na SŠ, na 3.ročníky učebných odborov, ktoré pripravuje na nadstavbové maturitné štúdium a iné špecializácie podľa požiadaviek záujemcu.


Vedieme firemné kurzy, individuálne vyučovanie, maturitné kurzy a kurzy „šité na mieru", kde sa zostavuje individuálny plán podľa požiadaviek malej skupinky záujemcov.
Vyučovanie prebieha v príjemnom a priateľskom prostredí plnom zelene pod vedením skúsených slovenských lektorov, pre ktorých je ich práca zároveň záľubou.

 

anglicka_jazykova_skola_cadca_001.jpg anglicka_jazykova_skola_cadca_002.jpg anglicka_jazykova_skola_cadca_003.jpg anglicka_jazykova_skola_cadca_004.jpg anglicka_jazykova_skola_cadca_005.jpg anglicka_jazykova_skola_cadca_006.jpg

galeria ikonka

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby