jazykove kurzy pre deviatakov cadcaKompletná príprava žiakov na prijímacie skúšky, štúdium na strednej škole a na úspešné zvládanie jazyka na SŠ.

Žiaci, ktorí prichádzajú do 1.ročn. na strednej škole, priberajú väčšinou 2 cudzie jazyky, pričom v hlavnom jazyku (zvyčajne ten, ktorý sa vyučuje na ZŠ), sa začína od určitej úrovne, to znamená, nie od základov jazyka, s čím má veľa žiakov problémy, pretože nároky na jazykovú úroveň sú stále vyššie.

Jazykové centrum Vaše deti kompletne jazykovo pripraví, pretože presne vieme, aké požiadavky sú na nich kladené, a čo sa od nich na strednej škole očakáva.

Vaše deti budú vyučovať skúsení a kvalifikovaní lektori metódou, pri ktorej sa stane cudzí jazyk záľubou, nie povinnosťou.

Jazykový kurz začína po 15.septembri, prihlášky je možné podať do 12.09.2013! Nezabúdajte prosím, že čím skôr sa nahlásite, tým viac môžeme zohľadňovať Vaše požiadavky pri určovaní dňa a hodiny konania kurzu, preto jazykové vzdelávanie Vašich detí nenechávajte na poslednú chvíľu.

Viac o metódach a priebehu výuky v našej jazykovej škole sa dočítate v sekcii jazykové kurzy pre deti a tínedžerov.

Máte otázky? Kontaktujte nás.